Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, przesyłając do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy znajdujące się w formularzy poniżej poprzez wiadomość e-mail na adres: montibi.sklep@gmail.com

Formularz zwrotu/wymiany MONTIBI.pdf

Zwracaną rzecz wyślij do nas niezwłocznie na adres: ul. Barbary Jeziorkowskiej 102/7, 64-100 Leszno , jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Produkt nie może nosić znamion użytkowania, musi być w takim stanie w jakim został dostarczony.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

  • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie Formularza przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy:

  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,- zamówienia specjalne personalizowane.
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Zgodnie z prawem konsumenckim produkty takie jak bielizna, butelki, smoczki, kosmetyki oraz środki higieny Nie podlegają one zwrotowi.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo go reklamować.

Prosimy napisz do nas na adres e-mail: montibi.sklep@gmail.com i przedstaw zaistniałą sytuację dotyczącą produktu. Prosimy o dokładny opis defektów wraz ze zdjęciami. 

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Produkty nie podlegające reklamacji

Produkty z uszkodzenia mechanicznymi (otarcia, rozerwania, oderwania lub naderwania elementów takich jak guziki, zamki itp)

Produkty z uszkodzeniami powstałymi na skutek nieprawidłowej konserwacji.

Uszkodzone produkty  na skutek użytkowania odzieży niezgodnie z przeznaczeniem.

Należy pamiętać o naturalnym zużywaniu się odzieży co jest zjawiskiem występującym podczas użytkowania odzieży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl